top of page

Biomedical Engineer / Wearable Technology Engineer

Hledáme studenta nebo nedávného absolventa biomedicínského inženýrství, který má vášeň pro práci na inovativních wearable technologiích s potenciálem výrazně zlepšit život tisíců lidí trpících poruchami soustředění.

BrainBeams AVS&earBud - pitch deck v4.png

Popis pozice

Tvou klíčovou rolí bude řídit vývoj naší technologie přes jednotlivá TRL stadia - od raného elektrotechnického designu, přes breadboard prototyp až po funkční high-fidelity prototyp.

V různých fázích procesu bude tvá práce spočívat v úzké spolupráci s produktovým designérem a průmyslovým designérem. Pro náročné technologické a právní otázky bude k dispozici spolupráce a supervize zkušeného externího odborníka z ČVUT.

Tvé silné stránky

  • Zkušenost s návrhem obvodů.

  • Zájem o technologické a právní aspekty návrhu obvodů s elektrodami a kontaktu s uživatelským tělem.

  • Schopnost efektivně pracovat v týmech s agilním přístupem - s rychlou smyčkou od návrhu k prototypu, ověření a modifikaci návrhu.

Tvé silné stránky

Jsme rychle se rozvíjející startup, který nedávno získal finanční podporu od CzechInvest na vývoj nástroje pro dospělé s ADHD.

Nyní směřujeme k dalším výzvám - vývoji vlastního wearable healthtech zařízení, které přináší průlomovou pomoc pro dospělé s ADHD.

Forma spolupráce

Individuální dohoda kombinující OSVČ a ESOP (Employee Stock Ownership Plan) podle vzájemné domluvy.

Práce zpočátku v rozsahu part-time, později na větší úvazek - ideální pro zájemce dokončující studium na FBMI ČVUT.

Zaujala tě nabídka?

napiš na ondrej@brainbeams.cz, nebo rovnou na LinkedIn, domluvíme si call a dozvíš se více. 

bottom of page